Goma 245 245 17

Shitet nga: g 22 Maj 09:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes goma 245 245 17 kater copa te njejta 2 copa 2013 kurse 2 copa 2011
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim