Goma 245-4018

Shitet nga: bmw 01 Shk 18:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR   140 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 4 goma te veres me profil :

3 Goma me nr 245-40-18
1 Gomë me nr 245-35-18
Dmth 4 jan te ngjita qe i kom pas ne kerr
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim