Goma 245/45/17 (95w)

Shitet nga: Goma 25 Tet 08:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gomat jon shum pak te perdorne
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim