Goma 245\45 R17

Shitet nga: Faton 29 Tet 09:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
GOMAT JAN TE IMPOTUA NGA ZVICERA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim