Goma 255.60.17

Shitet nga: Zh 11 Shk 17:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes goma 255.60.17 jan ardh nga gjermonia shum te mira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim