Goma 265/40/18

Shitet nga: goma 12 Mar 20:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 2 goma per vetur 265/40/18 jan te markes Mishellin vitin e prodhimit 2011 jan te ardhura nga zvicra dhe jan si te reja shihen edhe ne foto qmimi 140 dyat ndrrim i mundshem me iphone 4 16 gb mund te kontaktoni edhe me
viber +377 45 607 183
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim