Goma 275,40.20R edhe 265.35.18R

Shitet nga: Gazi 02 Pri 20:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   1 065 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes gomat 275.40.20R 4 copa 800 euro M+S.
Shes qomat 265.35.18R 5 copa 3 jon njejt eh 2 e jo tjetr profili jon siq n foto qe jan 200 euro 5copa.
Shes Baterin VARTA G3 12V 95 Ah 800 A.. esht i perdorur 1Muj qmimi 65 euro.

BLERES SERIOZ ..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim