Goma 4 cope. Dy 165\70\R13 dhe dy 155\80\R13

Shitet nga: Sabri 29 Mar 18:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma dy cope jane 165\70\R13 dhe dy jane 155\80\R13. Jane te perdorura. 5 euro copa.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim