Goma 98 T 215/65 R16. M+S. LM25LZ

Shitet nga: Imas 25 Mar 20:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes gomat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim