Goma 98T 215 / 65 R16 M + S

Shitet nga: imas 30 Mar 19:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Gomat 98T 215 / 65 R16 M + S
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim