Goma BMW X5

Shitet nga: besart 03 Tet 10:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne me gjith goma per dimer X5 X3 235/65R17
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim