Goma BRIDGESTONE 235/70R16 M+S

Shitet nga: Lum 05 Shk 21:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten goma Bridgestone Dueler h/t 235/70R16 M+S shume pak te perdora ne gjendje perfekte.
Fotot jane origjinale!

Per me shume info

+37744 700 087 viber dhe whatsapp.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim