Goma Bmw

Shitet nga: Goma rezerv BMW 13 Pri 11:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shitet Goma rezerv per Bmw 195/65/15.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim