Goma Continental

Shitet nga: Agron 22 Shk 21:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shesh gomat Continental 235/45/17 jan te perdorura por te mira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim