Goma Dimri 215/65R16

Shitet nga: Hizri 25 Jan 11:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Të ardhura nga Zvicrra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim