Goma Dunlop 225,55,17

Shitet nga: Albert 28 Nën 19:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gomat jan Firmes Dunlop Made in Germany jan Dimer Ver viti i prodhimit 2010 per ma shum informata na kontakoni ne ket numer:044 162 668 ose ne Viber me Ket numer: 044 162 668
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim