Goma Fellne 16-she vw golf 4

Shitet nga: xx 13 Mar 14:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

199 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten gomat bashk me fellne 16-she
per golf 4 , Skoda etj
shum t rujtne
jan 5 copa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim