Goma Fulda 2015,195/65/15 per Golf,Passat,Tauran

Shitet nga: xxx 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR   200 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten gomat Fulda 195 / 65 / 15 me bandasha per tauran, golf, audi, passat jon ardh nga zvicrra, jan te vitit 2014 java e 36 ,ne gjendhe shum te mir te perdoruna vetem nje dimer, po ashtu i kan edhe rrotkapset 15 she per me shum na telefononi edhe ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim