Goma GoodYear 235/55 R17

Shitet nga: Loti 30 Pri 16:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes gomat te VERES prodhimit goodyear te prodhurat ne gjermani te ardhurat nga Zvcirra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim