Goma M+S 185/65-R15

Shitet nga: Goma M+S 21 Shk 22:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten gomat:

** 2 goma dimri
** Goma SNOWTRAC (M+S. 185/65 R15), shume te rujtne, shih ne fotot.

NUK SHITEN NER DY COPA. Vetem dyjat komplet...
Dyjat komplet 30 euro.


Ford, polo, opel, corsa, astra, fiesta, focus, golf, lupo, seat, ibiza, cordova, toledo, reno, renault, clio, hunday, honda, kia
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim