Goma M+S 195/65/15

Shitet nga: Goma 03 Jan 21:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes goma dimri shum te mira M+S 195/65/15
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim