Goma M+S 185.60.15 jan te mir 5 copa 40 ero fix

Shitet nga: besim 20 Dhj 20:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

36 EUR   40 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma185.60.15 M+S jan te mir 5 copa 40 ero qmimi fix faliminderit mirkuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim