Goma M+S 205/55 R16

Shitet nga: xxx 18 Shk 21:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 goma M+S 205/55 R16 te ardhura nga hjermania jon shum te mira ne gjendje te rregullt per ma shum telefononi ne 044(49)840-167
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim