Goma M+S me madhesi 225/55/16

Shitet nga: Privat 31 Dhj 17:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 6 goma dimri me profil mesatar. Numri i gomave 225/55/16. Shiten edhe dy nga dy.
Komplet 6 gomat i shes 50 euro.
Nga dy nga dy i shes nga 20 euro.

049450710
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim