Goma M+S

Shitet nga: privat 28 Gsh 11:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR   190 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes keto goma M+S
1. 225/65R17 Bridgestone 4 copa 130 euro
2. 225/65R17 Bridgestone 4 copa 130 euro
3. 235/55/R17 Hankook 4 copa 130 euro
si dhe nje pare te veres
4. 225/65R.17 Yokohama 4 copa 50 euro
Qmimi eshte i negociushem,
Per te gjitha gomat ka qmim special.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim