Goma MICHELIN 195/50 R 15-she

Shitet nga: Cadi 12 Dhj 17:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR   19 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shitet 1 Gomë MICHELIN 195/50 R 15-she.

Kontakt në tel: 044 31 00 32
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim