Goma MICHELIN te VERES 195 65 15 Shum pak te per..

Shitet nga: premtor 17 Mar 18:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Gomat MICHELIN te veres dimenzioni 195 65 15
Gomat jon shum pak te perdoruna jon ble te reja viti i prodhimit 09 13
Gomat kan qen te vendosura ne Golf 7 00 arsya e largimi se kom kallu ne fellne 17 gomat jon perdor max 2 muj
Per ma shum info Tel: 045602502
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim