Goma MISHELIN 4 copa 195/60/15 Te dimrit

Shitet nga: gimi 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten gomat MISHELIN 195 / 60 / 15 Te dimrit, jan ardh nga gjermania shum te mira nuk jan te demtuara, jan te vitit 2011, ju mirpres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim