Goma MS 205/55/16

Shitet nga: Fellne 08 Mar 09:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes kater goma MS me qmim te volitshem. Gomat bajn edhe nje vere. I shes edhe ndarazi per goma rezerv.
Na kontaktoni ne VIBER 0038649450710
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim