Goma Me C Profile te ndryshme

Shitet nga: Lumi 16 Maj 08:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 100 Copa Goma Me C

Gomat jan profile te Ndryshme

Shumica jan

225/65/R 16 C

Çmimi Per Cop 20 Euro

Nese mirren komplet Çmimi osht i volitshem.
044 344 596

bnm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim