Goma Me Fellne Per Mercedes

Shitet nga: Azem Shabani 24 Mar 17:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR   600 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Goma Me Fellne Te Mercedesit 245-45-18-91y
1 Gom me Fellne 125 EURO,
4 GOMA ME FELLNE 500 EURO.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim