Goma Me Fellne

Shitet nga: Leutrim 20 Dhj 15:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

480 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 4 Goma Komplet Me Fellne 220/40 R18 Te Ardhura Nga Zvicra Origjinale Gomat Pirelli.Cmimi 480€ Per Me Shum Kontakto Nr 044-663-237
WatsApp +37744663237
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim