Goma Michelin 195/65/15

Shitet nga: xxx 08 Pri 16:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR   50 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes gomat e veres Michelin 195/65/15,jane te perdorura mesatarisht. Viber +37745454333
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim