Goma Michelin 215/55/16 M+S

Shitet nga: Goma 12 Shk 10:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 4 goma M+S 215/55/16
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim