Goma Per Golf 5

Shitet nga: Ismajl 24 Tet 10:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gomat jane te veres
Tipi:CONTINENTAL
195/65R15
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim