Goma Per Kamiona

Shitet nga: Bujar 03 Mar 15:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma per Kamiona te gjitha llojet te sapo ardhura nga Zvicra.. 044290836
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim