Goma Pirell

Shitet nga: Armend luzha 18 Dhj 00:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma pirell jan te pordor 3 muj vitin e kaluar jan guma dimrit po jan si te reja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim