Goma Pirelli

Shitet nga: Petriti 20 Nën 13:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten goma Pirelli 255/35ZR19 dy copa te perdorura po ne gjendje te mire jane te te blera ne Angli
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim