Goma Rezerv 105/70/R14 Bej ndrrim me gom 125/70..

Shitet nga: Besi 26 Mar 14:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shitet ose ndrrohet goma rezerv 105/70/R14 ndrrim i mundshem me gom rezerv per wv tauran 125/70/ R18 per VW
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim