Goma Te X5 255/55 R 18 109H M+S

Shitet nga: NITI 19 Sht 12:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
4 GOMA PER VETUR BMW X5 X6 255/55 R18 109 M+S
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim