Goma Yokohama 225/50 R16

Shitet nga: Loti 18 Mar 19:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

125 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Gomat Yokohama te ardhurat nga Zvcirra prodhim Japan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim