Goma Yokohama F1 225/50 R16

Shitet nga: Loti 16 Qer 16:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gomat jan ne gjendje perfekte jan prodhim japan .

Te Veres . te ardhur prej zvicrre

90Euro 4copa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim