Goma bandasha per Golf pasat audi mercedes

Shitet nga: Xxxxx 28 Dhj 14:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma me bandasha te montuara dhe te balancuara Sava 195/65/15
Goma 195/65/15 Sportiva me bandasha per Gofl 4 Bora etj
Bandasha 16 Coll per Pasat Audi Golf Turan etj
Bandasha 15 coll per Mercedes
Rrotkapne 15 per mercedes
Rrotkapne 15 dhe 16 per VW
Goma 205/55/16
Bandasha per Opel 15 coll
Goma M+S 235/45/17 Dunlop 4 copa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim