Goma continental 215/55/17

Shitet nga: Besi Sot 18:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

205 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
4xGoma Continental 215/55/17 te veres
Thuajse te reja jane me lepak kunder shperthimit
Qmimi fiks per 4copa 200euro !
📞045/655/020. Prishtinë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim