Goma dhe Fellga

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: TE DAJA 10 Mar 18:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gomisteri "Te Daja" mundeson
- Shitjen e fellneve nga brendet e njohura te makinave: Mercedes Benz, BMW, AUDI, VW, Porche, RangRover, Chevrolett etj,
- Shitjen e gomave te reja nga brendi i njohur ALTENZO, tashme 5 vite me perfaqsin e tyre ne kosov.
- Rregullimin (drejtimin) e fellneve,
- Ngjyrosjen e fellneve,
- Salldimin e fellneve,
- Balancimin e fellneve së bashku me goma etj..
Furnizohemi dy here ne vit me fellga me te reja te viti 2016.
Gjithqka e re, asgjee bajtur.
Telefononi në numrat: 044-455-914 dhe 044-758-
250
Facebook: TE DAJA
Linku: https://www.facebook.com/TE-DAJA-169020163478924/?ref=tn_tnmn
Gjindemi ne Prishtinë afer Gorenjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim