Goma dhe bandash per Tiguan ,Pasat,Golf , touran..

Shitet nga: Goma 21 Pri 11:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes gomat komplet me numer 215 / 60 / 16

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim