Goma dhe bandasha te dimrit per Golf 5 - Origjinal

Shitet nga: Agron 13 Nën 10:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma dhe bandasha te dimrit per Golf 5 shume te mira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim