Goma dhe bandasha

Shitet nga: Faton 31 Gsh 11:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma te veres 195/65/15 .:::::::::::::::::::::::::;;;::::::::205/55/16 ...::::::::::::::::::::::::::::::::::::225/60/16...Fellne per Audi 16 CollFellne per golf 5.6 Pasat Audi 17 collEtj etj per info shtes Tel 044-600-953
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim