Goma dhe bandazha

Shitet nga: privat 17 Mar 19:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 goma te veres te njejta 195,65,15 firma Nexen , Gomat jan me bandash qe kan 5 vrima per golf 5 , Gomat jan dy muaj te perdorura, po ashtu edhe bandasht jan te ri
me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim