Goma dhe bandazhe

Shitet nga: astrit 01 Shk 14:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes gomat e dimrit Continental 185/60/15 she t perdorta shum tmira jon pak t perdorta komplet vin viber+37745402572
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim